Yumster

Блог

Чому потрібно купувати речі у нас?

 

1) Ми використовуємо тільки натуральну тканину для моделей щоденного використання...

Колекції минулих сезонів не стають менш привабливими, особливо для дітей! ⠀

Я б сказала, що вони стають набагато більш привабливі в нашому YUMSTER! Чому ж?

В останньому нашому відео в IGTV в рамках проекту "БЛОГ ВІД ТВОРЦІВ", ми з Дімою відповіли на найбільш часто задане питання: чому бренд YUMSTER ізраїльський?

Робити професійну дитячу фотосесію - це ще те ВИПРОБУВАННЯ!

  На кожній фотосесії, творці завжди знають який типаж зовнішності потрібен. Найчастіше - це залежить від того, на яких ринках буде продаватися продукція або який настрій ми хочемо передати своєю фотографією.

Ще 10 років тому вважалося, що саммим пересічнним одягом для дітей та підлітків є шкільна форма. Ненависні костюмчики в дуже «сумних» тонах хотілося зняти і закинути в найдальший кут.

  Перша осіння прохолода - це сигнал, що прийшов час утеплятися! Метушливо відкриваючи шафи, батьки дістають і надягають на дітей торішні покупки. Але на жаль, чадо за літо встигло витягнутися на 5-10 см і помітно додати у вазі. Светри та кофти, джинси і утеплені штани - все речі стали малі.

У гардеробі кожної дитини, підлітка і навіть дорослого є як мінімум одна найулюбленіша і незамінна річ. У ній зручно і комфортно. Вона ідеально підходить по фасону, розміру, подобається своїм зовнішнім виглядом. Найчастіше такою річчю у дорослих служить кофта або легка куртка. Сучасні підлітки і дітвора віддають особливу перевагу бомберам.

  Те, що раніше просто називалося словом «светр» і «кофта», сьогодні практично зникло з ужитку в розмовній мові. На зміну цим простим і зрозумілим назвам одягу прийшли нові модні значення, які вже зайняли стійку позицію в спілкуванні. Але не всі розуміють принципову відмінність одного від іншого. Отже, щоб точно визначити терміном річ, яку хочеться купити, давайте розбиратися, що ж криється під новомодними назвами і як їх класифікувати?

   Всі мамині й татові доньки - маленькі принцеси. І не тому, що їх так називають люблячи, а тому, що всі маленькі дівчатка мріють ними бути. Ці мрії прищеплюються з яскравими барвистими казками, після перегляду або прочитання яких, дівчатка неодмінно хочуть приміряти мамину довгу спідницю або навіть плаття, щоб хоч трохи бути схожою на ту саму героїню улюбленої казки.

Вы наверняка не раз слышали о таком понятии, как «капсульный гардероб». А возможно, вам удалось создать такой для себя. А как же на счет детворы? Если вам до сих пор кажется, что вы погрязли в вечных стирках, что шкаф забит детскими вещами, а надеть все еще бывает нечего, детский капсульный гардероб решит все эти проблемы.

Yumster – ультрасовременный бренд одежды для крутых детишек и подростков. В нем стильно сочетается свобода уличного стиля, креатив городского графити и легкость морского бриза. И все это не в ущерб высочайшему качеству.

В детстве все мы любили наряжаться, а теперь это с удовольствием делают наши маленькие модники. И если для нас это было весельем, то сегодня детская мода ничуть не уступает взрослой.