Yumster

Звідки така любов до суконь і спідниць?

  Всі мамині й татові доньки - маленькі принцеси. І не тому, що їх так називають люблячи, а тому, що всі маленькі дівчатка мріють ними бути. Ці мрії прищеплюються з яскравими барвистими казками, після перегляду або прочитання яких, дівчатка неодмінно хочуть приміряти мамину довгу спідницю або навіть плаття, щоб хоч трохи бути схожою на ту саму героїню улюбленої казки.

  Для дівчинки принцеса - це ідеал жіночності, краси і доброти. Тому, дитяче прагнення до ідеалу виражається в бажанні ходити з довгим волоссям, носити пишні спідниці і мати пару туфельок з каблучком, хоч невеликим, але щоб з каблучком ...

  Всі наші дитячі мрії багато в чому визначають наше доросле життя. Якщо ви хочете, щоб ваша дівчинка подорослішавши володіла сильною жіночною енергією, вже з дитинства дозволяйте розвивати її. Нехай носить довгі сукні, пишні і нарядні спідниці, кольорові колготки, розпускає волосся, приміряє ваші туфлі на шпильці, будує губки бантиком, кокетує і вередує!

  На щастя, ми з вами живемо в такий час, де немає товарного дефіциту. Асортимент магазинів своєю пропозицією в рази перевищують попит. Ось і у нас знайдеться щось особливе для маленьких принцес і юних леді. Пропонуємо вам заглянути в розділ "нарядні сукні" - тут можна вибрати пишний святкове вбрання дівчинки для особливого випадку. А ось в розділі "повсякденні сукні" можна підібрати не менш привабливі моделі на кожен день. І не забудьте зазирнути в розділ "спідниці" - там стільки класних варіантів, що навіть сама досвідчена модниця обов'язково щось підбере!